Roepnamen schepen - Zeeuwse-Navy-Seals

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Roepnamen schepen

SCHEPEN
Roepnamen van de schepen
Aan geleverd door Pedro
Door H. van Kuilenburg

VLIEGKAMPSCHEPEN:
Karel Doorman               PADA

KRUISERS:
De Ruyter                   PAEP
De Zeven Provinci‰n         PAEO
Jacob van Heemskerck        PAEN
Tromp                       PAAO

JAGERS - ADMIRALEN-klasse:
Banckert                    PACO
Evertsen                    PACJ
Kortenaer                   PACL
Piet Hein                   PACK
Tjerk Hiddes                PACR
Van Galen                   PACM

HOLLAND-klasse:
Gelderland                  PARY
Holland                     PAOP
Noord Brabant               PAIP
Zeeland                     PAAU

FRIESLAND-klasse:
Amsterdam                   PABH
Drenthe                     PALZ
Friesland                   PAJF
Groningen                   PACX
Limburg                     PATM
Overijssel                  PAZJ
Rotterdam                   PAFQ
Utrecht                     PAEY

FREGATTEN:
Flores                      PAAL
Jan van Brakel              PAEJ
Johan Maurits van Nassau    PAAN
Marnix                      PAER
Van Kinsbergen              PAEM
Van Speijk                  PAAJ

VAN AMSTEL-klasse:
De Bitter                   PAKB
De Zeeuw                    PAKF
Dubois                      PAKD
Van Amstel                  PAKA
Van Ewijck                  PAKC
Van Zijll                   PAKG

ROOFDIER-klasse:
Fret                        PAZX
Hermelijn                   PATP
Jaguar                      PAQE
Lynx                        PAUV
Panter                      PALP
Vos                         PAAZ
Wolf                        PACN

Willem van der Zaan         PAEK
VAN SPEYK-klasse:
Evertsen                    PAVG
Isaac Sweers                PAVF
Tjerk Hiddes                PAVC
Van Galen                   PAVB
Van Nes                     PAVD
Van Speijk                  PAVA

GW-klasse:
De Ruyter                   PAEP
Tromp                       PADE

STANDAARD-klasse:
Abraham Crijnssen           PAVX
Banckert                    PADD
Bloijs van Treslong         PADG
Callenburgh                 PADB
Jan van Brakel              PADH
Kortenaer                   PADA
Philips van Almonde         PADF
Piet Heijn                  PAVM
Pieter Florisz              PADI
Van Kinsbergen              PADC

LV-klasse:
Jacob van Heemskerck        PAVO
Witte de With               PAVP

MP-klasse:
Abraham van der Hulst       PAMF
Karel Doorman               PAMA
Tjerk Hiddes                PAMD
Van Amstel                  PAME
Van Galen                   PAMG
Van Nes                     PAMI
Van Speyk                   PAMB
Willem van der Zaan         PAMC

LCF-klasse:
De Ruyter                   PAES
De Zeven Provinciën         PAEQ
Evertsen                    PAET
Tromp                       PAER

ONDERZEEBOTEN:
Dolfijn   3-cil.            PAFF
Dolfijn   47-52             PAFB
O 21                        PAFT
O 23                        PAVF
O 24                        PAFW
O 27                        PAFA
Potvis    3-cil.            PAPO
Tijgerhaai                  PAFC
Tijgerhaai                  PAFD
Tonijn    3-cil.            PAPI
Walrus                      PACU
Zeehond   3-cil.            PAFE
Zeehond   48-53             PAFE
Zeeleeuw                    PASZ
Zwaardvis                   PAFC
Zwaardvis                   PAFD
NIEUW:
Bruinvis                    PAIT
Dolfijn                     PAFF
Walrus                      PACU
Zeeleeuw                    PASZ

PATROUILLEVAARTUIGEN:
Balder                      PACB
Bulgia                      PAJR
Freyr                       PAQU
Hadda                       PATY
Hefring                     PAYY
Hendrik Karssen             PAKR
Hobein                      PAWG
P 819                       PAUB
P 844  Jachthond            PAYB
P 853                       PAWE
P 854                       PAWF
P 861                       PAJA
Queen Wilhelmina            PAEL

DIVERSE:
A 904               PANE    PAUB
A 905               PANA    PAUC
A 906                       PANG
A 911  Y 8240               PAMY
A 912  RY 2                 PAMZ
A 921                       PAND
A 922                       PANI  
A 963                       PAYA
Amsterdam                   PAZJ
Cerberus                    PAEX
Douwe Aukes                 PABB
Goeree ex-Jude              PAMY
Gruno                       PAAK
Medusa                      PABC
Mercuur                     PABE
Mercuur                     PARE
Paets van Troostwijk        PAAE
Pelikaan                    PAEU
Poolster                    PAOL
Poolster                    PAOL
R1 150                      PAJK
RI 151                      PAJL
RI 152                      PAJM
RI 153                      PAJN
RI 154                      PAJO
RI 155                      PAJP
RI 156                      PAJQ
Soemba                      PAAM
Urania                      PAFG
Van Bochove                 PAJU
Voorwaarts                  PASI
Vulkaan                     PAEQ
Woendi                      PAQA
Y 807                       PAKR
Y 861  RI 1                 PAJA
Y 862  RI 2                 PAJB
Y 863                       PAJC
Y 864                       PAJD
Zuiderkruis                 PAZI
LPD-klasse:
Johan de Witt               PA..
Rotterdam                   PARD

MIJNENUITKIJKDIENST:
Y 8211    MUD               PAOO
Y 8212    MUD               PAOQ
Y 8213    MUD               PAOR
Y 8214    MUD               PAOT
Y 8215    MUD               PAOU
Y 8216    MUD               PAOV
Y 8217    MUD               PAOW
Y 8218    MUD               PAOX
Y 8219    MUD               PAOY
Y 8220    MUD               PAOZ

WACHTSCHEPEN:
Cornelis Drebbel            PAFY
Hertog Hendrik              PAAD
Neptunus                    PAAC

DUIKVAARTUIGEN:
Argus    1 + 2              PAVT       
Cerberus 1 + 2              PAVM
Hydra    1 + 2              PAVS
Nautilus 1 + 2              PAVR
Triton                      PAVQ
Y 8128    PAFZ
Y 8129    PAFM
Y 8130          PAAR

OPNEMINGSVAARTUIGEN:
Blommendal                  PAHC
Buyskes                     PAHB
Dreg I                      PAFO
Dreg II                     PAIU
Dreg III                    PANX
Dreg IV             PASD    PAUA
Eilerts de Haan             PAEA
Hydrograaf                  PAEC
Luymes                      PAUA
Snellius                    PAUE
Tydeman                     PAUA
Zeefakkel                   PAES

SLEEPBOTEN:
Beatrix                     PALA
Con    Sorido               PALD
Emma                        PAOF
Hercules                    PAEA
Lex                         PALC
Margriet                    PALB
Orkaan                      PALE
RS 21                       PAOD
RS 28  Y 8028               PAOE
RS 7   A 847                PAOA
RS 8   Y 8027               PAOB
RS 9   Y 8031               PAOC
Triton                      PASA
Wamandai                    PAWA
Wambrau                     PAOD
Westgat                     PAOF
Wielingen                   PAOG
Y 8011                      PAYY
Y 8027                      PAOB
Y 8028                      PAOE
Y 8031                      PAOC

MIJNENVEGERS/JAGERS:
Abraham Crijnssen           PABR
Abraham van der Hulst       PABW
Jan van Gelder              PABV
Pieter Florisz              PABU

Ambon                       PAMA
Banda                       PAMB
Batjan                      PAMC
Boeroe                      PAMD
Ceram                       PAME
Morotai                     PAMF
Ternate                     PAMG
Tidore                      PAMH

105 VOET:
Ameland                     PAMI
Beveland                    PAMJ
Marken 2                    PAMK
Putten                      PAML
Rozenburg                   PAMM
Terschelling²               PAMN
Texel²                      PAMO
Vlieland                    PAMP

126 VOET-klasse:
Duiveland                   PAMQ
IJsselmonde                 PAMX
Overflakkee                 PAMR
Schokland                   PAMS
Tholen                      PAMT
Voorne                      PAMU
Wieringen                   PAMW

BYMS-klasse:
Borndiep                    PANE
Deurloo                     PAND
Hollandsdiep                PANF
Marsdiep                    PANG
Oosterschelde               PANC
Texelstroom                 PANH
Vlistroom                   PANI
Volkerak                    PANB
Westerschelde               PANJ
Zuiderdiep                  PANA

R-klasse:
Goeree  '53                 PAPC
Malzwin                     PAPI
Roompot                     PAPK
Schiermonnikoog             PAPE
Schouwen                    PAPD
Schulpengat                 PAPH
Stortemelk                  PAPG
Urk                         PAPF
Vlieter                     PAPJ
Walcheren²                  PAPB


RP-klasse:
Keeten                      PAFZ
Mastgat                     PAFO
Zijpe                       PAAR

OCEAAN-klasse:
Onbevreesd                  PAWO
Onverdroten                 PAJP
Onvermoeid                  PAXT
Onversaagd                  PAYM
Onverschrokken              PARE
Onvervaard                  PASV

BEEMSTER-klasse:
Bedum                       PAPP
Beemster                    PAMF
Beilen                      PACH
Blaricum                    PAJY
Bolsward                    PAQO
Borculo                     PAFJ
Borne                       PASG
Boxtel                      PAZO
Breskens                    PARQ
Breukelen                   PABJ
Brielle                     PAKM
Brouwershaven               PAVN
Bruinisse                   PATK
Brummen                     PACG

DOKKUM/WILDERVANK-klasse:
Aalsmeer                    PANP
Abcoude                     PAMH
Axel                        PAKI
Dokkum                      PAAG
Drachten                    PAOJ
Drunen                      PAUD
Elst                        PAEV
Gemert                      PAIS
Gieten                      PASS
Giethoorn                   PARM
Goes                        PAVE
Grijpskerk                  PAAW
Hoogeveen                   PABA
Hoogezand                   PABX
Leersum                     PAXF
Lisse                       PAKP
Lochem                      PASB
Meppel                      PAQJ
Naaldwijk                   PALK
Naarden                     PAYT
Ommen                       PAVZ
Rhenen                      PALW
Roermond                    PAIL
Sittard                     PAFU
Sneek                       PAZT
Staphorst                   PACQ
Steenwijk                   PAEB
Veere                       PAJE
Venlo                       PATE
Waalwijk                    PAJJ
Wildervank                  PANT
Woerden                     PAWK

VAN STRAELEN-klasse:
Alblas                      PAMI
Bussemaker                  PAMJ
Chömpff                     PAMO
Houtepen                    PAMW
Lacombl‚                    PAMK
Mahu                        PAMU
Schuiling                   PAMQ
Staverman                   PAMV
Van der Wel                 PAMS
Van Hamel                   PAML
Van Moppes                  PAMN
Van Straelen                PAMM
Van 't Hoff                 PAMT
Van Versendaal              PAMR
Van Well Groeneveld         PAMP
Zomer                       PAMX

ALKMAAR-klasse:
Alkmaar                     PAEA
Delfzijl                    PAEB
Dordrecht                   PAEC
Haarlem                     PAED
Harlingen                   PAEE
Hellevoetsluis              PAEF
Maassluis                   PAEG
Makkum                      PAEH
Middelburg                  PAEI
Scheveningen                PAEJ
Schiedam                    PAEK
Urk                         PAEL
Vlaardingen                 PAEO
Willemstad                  PA
Zierikzee                   PAEM

LANDINGSVAARTUIGEN:
L 9501                      PAQK
L 9502                      PAQL
L 9503                      PAQM
L 9504                      PAQN
L 9531                      PASJ
L 9532                      PASK
L 9533                      PASL
L 9534                      PASM
L 9535                      PASN
L 9536                      PASO
L 9537                      PASP

L 9530                      PALA
L 9531                      PALB
L 9532                      PALC
L 9533                      PALD
L 9534                      PALE
L 9535                      PALF

L 9601  LT 5                PAIA
L 9602  LT 6                PAIB
L 9603  LT 7                PAIC
L 9604  LT 8                PAID
L 9605  LT 9                PAIE
L 9606  LT 10               PAIF

L 9607                      PAIG
L 9608                      PAIH
L 9609                      PALA
L 9611                      PAQR
L 9612                      PAQS
L 9661                      PAQW
L 9662                      PAQX

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu